tyle="position:fixed;right:0px;bottom:0px;z-index:1000"> دانلود آموزش HTML

ارایه پکیج اقدام پژوهی ، گزارش تخصصی و تجربیات مدون

طرح جابر- اقدام پژوهی- درس پژوهی-گزارش تخصصی-برنامه سالانه-تقویم اجرایی-طرح تعالی- پیشنهاد ارزشیابی-طرح تدبیر-تجربیات مدون-تحلیل محتوا-


دانلود آموزش HTML


فایل ورد قابل ویرایش

 

آموزش تصویری

 

توضیحی مختصر از مقاله  :

مقدمه ای بر وب و HTML

 

تمام صفحات وب با نوعی از HTML ساخته می شوند. لذا برای ايجاد وب سايت های پيشرفته يادگيری HTML ضروری می باشد. در اين دوره آموزشی سعی شده است که با به کارگيری مثال های فراوان و دوری از هر گونه اضافه گوِيی در سريعترين زمان ممکن توانايی ايجاد صفحات وب بدون نياز به برنامه ای کمکی در شما ايجاد گردد.

وب گسترده جهانی

وب گسترده جهانی(www , World Wide Web) که معمولا فقط وب گفته می شود؛ شبکه ای است که تمام رايانه های متصل به آن را در سراسر جهان به هم وصل می کند؛ و تمام رايانه ها در وب می توانند با هم ارتباط داشته باشند.

www چگونه کار می کند ؟

اطلاعات وب در فايلهايی به نام Web Page قرار می گيرند که آنها نيز در رايانه هايی به نام Web Server قرار دارند و رايانه ها برای ديدن صفحات وب از استانداردی ارتباطی به نام HTTP (Hyper Text Transfer Protocol ) استفاده می کنند. رايانه های متصل به وب اطلاعات موجود در Web Page ها را از طريق برنامه هايی با نام مرورگر وب (Web Browser) نشان می دهند. معمولترين مرورگرها که مورد استفاده قرار می گيرند Internet Explorer وNetscape Navigator می باشند.

چگونه مرورگرها صفحات وب را نشان می دهند ؟

همه صفحات وب شامل دستورالعمل هايی برای نمايش توسط مرورگر ها هستند، و مرورگر ها با خواندن اين دستورالعمل ها صفحات را نشان می دهند. دستورالعمل های نمايش صفحات وب، برچسبهای HTML
(Hyper Text Markup Language) ناميده می شوند مانند:

This is a paragraph.

يک فايل HTML چيست ؟

يک فايل HTML فايل متنی ساده ای شامل برچسب ها (Tag) می باشد؛ که بهتر است پسوند html يا htm داشته باشد و می تواند توسط يک ويرايشگر ساده متن مانند Notepad ساخته شود. برای بهتر روشن شدن مطلب بهتر است يک فايل HTML بسازيم. در Windows برنامه Notepad را اجرا کنيد و متن زير را بنويسيد : 


لینک دانلود:

دانلود آموزش HTML

ارسال نظر

نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :


ابزار ساخت کد پاپ آپ نیو تب

خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window