tyle="position:fixed;right:0px;bottom:0px;z-index:1000"> دانلود پروژه اختصاص ترافیک چندین سرویس در مخابرات ماهواره ای

ارایه پکیج اقدام پژوهی ، گزارش تخصصی و تجربیات مدون

طرح جابر- اقدام پژوهی- درس پژوهی-گزارش تخصصی-برنامه سالانه-تقویم اجرایی-طرح تعالی- پیشنهاد ارزشیابی-طرح تدبیر-تجربیات مدون-تحلیل محتوا-


دانلود پروژه اختصاص ترافیک چندین سرویس در مخابرات ماهواره ای

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش


لینک دانلود:

دانلود پروژه اختصاص ترافیک چندین سرویس در مخابرات ماهواره ای

خلاصه: مخابرات ماهواره اي روشهاي بالقوه اي را براي فراهم کردن مخابرات سراسري فراهم کرد. به خصوص با توسعه يک مدار ماهواره اي صورت خللي مدار پايين زمين هر دو نوع مخابرات متمرکز و باند پهن قابل دسترسي خواهد بود. مسائلي که در موقعيت ها رخ مي دهد اين است که انواع مختلف ترافيک در مخابرات باند گسترده سطوح مختلف کيفيت سرويس را لازم دارد کنترل ترافيک لازم مي شود تا اطمينان دهد که هرحوزه ترافيک با مورد انتظار دريافت مي گردد. مسئله ديگر اين است که توپولوژي متحرک شبکه ماهواره نياز به يک کنترل ترافيک اختصاصي دارد.

تا بتواند حوزه ترافيک را در لينک هاي داخلي ماهواره ميان ماهواره هاي اختصاص دهد. دراين نظريه راهبرد اختصاص ترافيک در يک شبکه ماهواره مخابراتي متحرک مطالعه و بررسي مي شود. کيفيت تحويل سرويس يک موضوع مهم است. اختصاص کنترل ترافيک در صورت فلکي ماهواره اجرا مي شود تا بهره برداري بهتر از اين را فراهم کند يک راه حل که در اين تحقيق ارائه مي شود اين است که يک ترکيب دو الگوريتم استفاده خواهد شد تا ترافيک را در شبکه ماهواره متحرک اختصاص مي دهند. اولين الگوريتم اختصاص ترافيک در طول بازه زماني کوچک بر اين مبنا اين يک فرض است که توپولوژي در طول اين بازه تغيير نمي کند، دومين الگوريتم اختصاص ترافيک را بعد از تغيير توپولوژي که به انجام مي رساند اختصاص ترافيک تعدادي قيد و بندهايي شامل: (درخواست هايي چند سرويسي) ظرفيت قيد و بندها توزيع ترافيک و موجود بودن قيد و بندها را در نظر مي گيرد.

مقدمه 

درخواست برای پهنای باند بیشتر به طور قابل توجهی شبکه عملگر بی سیمی را تحت فشار قرار می دهد. و بر نیاز برای استفاده کار آمد از طیف اختصاصی محدود فشار می آورد. این خصوص در ناحیه های شهری صدق می کند. در حال حاضر حق حوزه بالایی از کاربر مخابرات باند گسترده مقدار پهنای اندی که یک سیستم به طور خصوصی می تواند به یک متحرک اختصاص دهد محدود می شود. و داخل مساله کمک خواهد کرد. 
مدیریت ترافیک: قبلا ذکر کردیم کابردهای چند رسانه ای جدید تحقیقات را جلو به طرف اختراعات می برد یعنی کنترل ترافیک می تواند با افزایش تعداد این کاربردها با آنها همراه باشد. یک هدف مهم ایجاد یک میسر الگوریتم است که بتواند ترافیک در شبکه را به طور بهینه اختصاص دهد. در مجموع افزایش تعداد کاربردهای چند رسانه ای با درخواست های کیفیت سرویس گوناگون است. آن ضروری است که یک الگوریتم روتین داشته باشیم. که دارای ظرفیت برای ایجاد یک تضمین بادش که کاربر مورد نیاز را دارد.
در این نظریه یک الگوریتم روتینگ چند سرویس ارائه می شود که جدیدترین الگوریتم روتینگ چند سرویسی ارائه شده این است که آن به پهنای باند باقیمانده در هر لینک ماهواره در زمانی که اختصاص ترافیک در انواع مختلف توجه می کند.

اينمارست يک سيستم مخابراتي جهاني است که مزيت هاي فن آوري ديجيتال جديد را در زمينه مخابرات ماهواره اي موبايل گسترش داد اينمارست به عنوان جانشين بعدي سيستم آنالوگ اينمارست مي شود.

سيستم: در مقايسه با اينمارست ، اينمارست استفاده از توان و پهناي باند ماهواره را بهبود بخشيد سرويس را به کاربران با هزينه بسيار کمتري با کميت و قابليت اعتماد بالا ارائه کرد. يک پايانه موبايل اينمارست اساسي مي تواند ارتباطات يک اداره خوب مجهز به تماس مستقيم تلفن کيفيت بالا فاکس گروه 3 تلکس و تماس سرعت بالاي 64 و 56 را فراهم کند يک مخابرات ديتا 6/9 همچنين قمستي از سرويس است ارتقا و اصلاح پايانه ها از طرف چندين سازنده براي کانال هاي ثابت چندتايي و کاربردهاي خاص ديگر آماده است از قبيل ارسال تصوير با تاخير و فشرده با استفاده ازسرعت بالا همانند همه سيستم هاي اينمارست اينمارست مزيت سرويس جهاني را دارد تلفن اينمارست مي تواند در آسيا آفريقا و خاورميانه با استفاده از نسل چهارم ماهواره هاي اينمارست انجام شد براي فراهم کردن کيفيت سرويس کاربران در سرتاسر جهان سيستم ماهواره ايريديوم براي انجام مکالمه از تعدادي مکانها در 24 ساعت روز و هفت روز هفته ارائه مي شود شبکه ماهواره ايريديوم قدرت سيگنال مورد نياز براي کاربران سرتاسر جهان را فراهم مي کند.

1) موانع: براي بهترين عملکرد آنتن کاربر بايد قادر باشد که آسمان يکپارچه را تقريبا از 8 درجه بالاي افق بيند نزديکي ساختمانها بلند يا ساختمانهاي مشابه ، درختان، کوهها و... مي توانند عملکرد را کاهش دهند از اين جهت که آنها مسير سيگنال را آنتن تجهيزات و ماهواره ها مسدود مي کنند. داشتن يک ديد کاملا باز آسمان يک نقش بسيار مهمي را در اجرا حداکثر ايفا مي کند همانطور که ماهواره ايريديوم در طول آسمان از افق تا افق در طول يک تماس صوتي حرکت مي کند يک قاعده خوب آن است که همه موانع محيط بايد کمتر از اولين بلندي باشد که در طول بازوها و در زير اولين مکان در افق امتداد دارد توجه کنيد که عملکرد ايريديوم از محيط هاي طبيعي از قبيل ابر، مه ، باران، باد و دود مصون است. 

لینک دانلود:

دانلود پروژه اختصاص ترافیک چندین سرویس در مخابرات ماهواره ایارسال نظر

نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :


ابزار ساخت کد پاپ آپ نیو تب

خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window